Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
AdultCashei Offline
Użytkownik
*

Liczba postów: 6
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0
Post: #1
SOFORT
SOFORT - Płatności internetowe - Czy podawanie swojego loginu i hasła do banku to na pewno dobry pomysł?

SOFORT Banking to szybka i wygodna płatność online wykorzystująca potencjał bankowości internetowej. Więcej o SOFORT Banking.

Jak działa płatność online z SOFORT Banking? To takie proste: Wybierasz swój bank, logujesz się, potwierdzasz transakcję jednorazowym kodem.

Przyznam szczerze, że sam osobiście jak po raz pierwszy z tym się spotkałem, od razu wszedłem na google by sprawdzić tą rodzaju płatność internetową. Strona budziła moje wątpliwości z prostego powodu, kazali mi podać swój numer i hasło do KONTA W BANKU. Absurd? Zdecydowanie tak!

W każdym możliwym banku dający dostęp do internetowego konta, wręcz nachalnie nam przypomina, by NIKOMU NIE PODAWAĆ tych danych. A tu proszę, eureka! Ktoś wpadł na genialny pomysł, by ludzie podawali swoje prywatne dane do konta bankowego pod ostoją "Zaufania". Przypomniała mi się afera Amber Gold, ludzie omamieni wysokimi zyskami w inwestycje w złoto dali się nabrać na piramidę finansową, oczywiście znacznej większości pieniędzy klientów nie udało się odzyskać.
Tutaj w prywatnej firmie SOFORT, który powstał dość niedawno, sytuacja nagłego zapadnięcia się pod ziemię, z milionami numerów kont i haseł do banku jest bardzo niebezpieczna. Cała prosta metoda firmy opiera się na myśli:
"Podaj obcemu człowiekowi w internecie którego nie widzisz, swój login i hasło do banku, a on za Ciebie wykona przelew."
Tak to działa i nie próbujmy się oszukać, że jest inaczej. Radzę używać tradycyjnych i bezpieczniejszych metod do płacenia za zakupy w internecie niż ryzykować dostępem do konta w banku. Równie dobrze SOFORT może zostać zaatakowany przez grupę "hackerów" którzy wejdą w posiadanie naszych haseł. Wtedy pretensje można mieć jedynie do siebie!

Radeon 7000 драйвер скачать
03-29-2015 11:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
addax Offline
Użytkownik
*

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #2
RE: SOFORT
Wpłacałem kilkukrotnie sofortem do skrilla i chociaż miałem pewne obawy to żadnych problemów nie było . Polecam
03-29-2015 12:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adasio997 Offline
Użytkownik
*

Liczba postów: 9
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #3
RE: SOFORT
Ja płaciłem SOFORTEM i bez przypału .
03-30-2015 19:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Copyright Winners24.pl © 2018

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis winners24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Najpopularniejsze gry w kasynach online